Zde můžete vkládat své dotazy související s činností Městské části Praha 19 a Úřadu Městské části Praha 19.

Vaše dotazy budou zveřejněny po zodpovězení příslušným zaměstnancem Úřadu MČ Praha 19 nebo voleným zástupcem samosprávy.
Upozorňujeme, že zodpovězeny budou pouze jasně formulované a konkrétní dotazy vztahující se k jednotlivým tématům - toto není diskusní server.

Pokud je Váš dotaz obsáhlejší, komplikovanější nebo zahrnuje širší problematiku, doporučujeme Vám obrátit se na konkrétní zaměstnance úřadu.

Abychom mohli řádně vyřídit Váš podnět, zanechávejte na sebe prosím zpětnou vazbu.


                               

 Čas a datum :        27. květen - 2020- 13:54
 Jméno :               Jan
Vážený pane starosto, přes Vaše sliby, které jste dával občanům bydlícím v ulici Pod Nouzovem , a to 30 parkovacích míst se na rumišti Slavík nic neděje.Loni to bylo zarostlé bodláky. Ale píši, je další vlna uvolňování25.5., a hned ráno v 5.35. hod přijeli měšťáci udělovat pokuty do vnitrobloku. Tak se ptám za všechny, co nemají kde parkovat, co Vaše sliby ? Děkuji za odpověď.


KOMENTÁŘ


[ zaslal Radek Čermák, 05/28/20 11:42 ]

Vážený pane Jane,
byl jsem pověřen, abych Vám odpověděl.
V roce 2016 bylo zřízeno v této oblasti 45 parkovacích stání v ulicích Jilemnická, Semilská a Zamašská. V roce 2017 si – zhruba po deseti letech – poslední zájemci dokoupili zbylá parkovací stání za 70 000 Kč. Poté byla zrušena přebytečná parkovací stání pro invalidy a byla vybudována další stání v ulici Zamašské v počtu dvaceti v lokalitě Slavík. Část řidičů z lokality Pod Nouzovem na nich parkuje. Dalších devět stání se připravuje v ulici Semilské. V této části Prahy asi nenajdete jinou lokalitu, kde by přibylo tolik parkovacích stání. Pokud jste si ke svému bytu odmítl koupit parkovací stání a odmítáte své auto parkovat v blízkém okolí, je velmi obtížné Vám pomoci.
S pozdravem Radek Čermák,
referent odd.dopravy OŽPD
ÚMČ Praha 19.

odpověď


Vaše jméno*

e-mail*

komentář*
Můžete použít tyto HTML tagy:<p> <u> <i> <b> <strong> <del> <code> <hr> <em> <ul> <li> <ol> <span> <div>

Opište prosím čísla, která vidíte...*
 
.