Zde můžete vkládat své dotazy související s činností Městské části Praha 19 a Úřadu Městské části Praha 19.

Vaše dotazy budou zveřejněny po zodpovězení příslušným zaměstnancem Úřadu MČ Praha 19 nebo voleným zástupcem samosprávy.
Upozorňujeme, že zodpovězeny budou pouze jasně formulované a konkrétní dotazy vztahující se k jednotlivým tématům - toto není diskusní server.

Pokud je Váš dotaz obsáhlejší, komplikovanější nebo zahrnuje širší problematiku, doporučujeme Vám obrátit se na konkrétní zaměstnance úřadu.

Abychom mohli řádně vyřídit Váš podnět, zanechávejte na sebe prosím zpětnou vazbu.


                               

 Čas a datum :        6. květen - 2020- 16:00
 Jméno :               Občanka Kbel
Dobrý den,

chtěla bych poděkovat za aktivitu Kbel v rozdávání desinfekce a ušitých roušek! Jste výborní! :)

A druhá zpráva není tak optimistická. V části bývalého zahradnictví, u otevřeného ohniště a v jeho okolí, se téměř denně odpoledne a pozdě odpoledne, schází skupinky, které po sobě nechávají velký nepořádek. Nepořádek i v podobě prázdných láhví od alkoholu. Není to dobrá vizitka Kbel. A už vůbec ne i proto, že se jedná o děti, mladistvé. Je možné v těchto místech zahájit pochůzky městské policie?


KOMENTÁŘ


[ zaslal Mgr. Martin Hrubčík, MBA, 05/06/20 17:19 ]

Dobrý den,
děkuji za Váš postřeh.

V lokalitě byl již před časem na návrh Bezpečnostní komise MČ Praha 19 zřízen kontrolní bod Městské policie hl. m. Prahy a situace a policejní zjištění jsou průběžně monitorovány na jednotlivých zasedání komise.
S teplejším počasím samozřejmě dochází k většímu využívání lokality. Upozornil jsem pana velitele kbelských strážňíků na Vaše zkušenosti. Věřím, že případná zjištění jednotlivé hlídky posoudí a případně dořeší tak, aby situace v lokalitě byla bez jakýchkoliv excesů.

Do budoucna se jeví jako neocenitelné, kdy je neprodleně při páchání činu vyrozuměna Městská policie hl. m. Prahy, ideálně prostřednictvím tísňové linky 156, která na místě provede úkony prvotního zásahu, zejména zabrání pokračování porušování zákona, zjistí pachatele, věc dále posoudí a předá kompetentnímu orgánu.

S přáním krásného dne
Mgr. Martin Hrubčík, MBA
Bezpečnostní ředitel
ÚMČ Praha 19

odpověď


Vaše jméno*

e-mail*

komentář*
Můžete použít tyto HTML tagy:<p> <u> <i> <b> <strong> <del> <code> <hr> <em> <ul> <li> <ol> <span> <div>

Opište prosím čísla, která vidíte...*
 
.