Zde můžete vkládat své dotazy související s činností Městské části Praha 19 a Úřadu Městské části Praha 19.

Vaše dotazy budou zveřejněny po zodpovězení příslušným zaměstnancem Úřadu MČ Praha 19 nebo voleným zástupcem samosprávy.
Upozorňujeme, že zodpovězeny budou pouze jasně formulované a konkrétní dotazy vztahující se k jednotlivým tématům - toto není diskusní server.

Pokud je Váš dotaz obsáhlejší, komplikovanější nebo zahrnuje širší problematiku, doporučujeme Vám obrátit se na konkrétní zaměstnance úřadu.

Abychom mohli řádně vyřídit Váš podnět, zanechávejte na sebe prosím zpětnou vazbu.


                               

 Čas a datum :        9. leden - 2020- 15:01
 Jméno :               Vladislav Kulhavý
Termín optiky v Luštěnické...

Hezký den,
se zklamáním jsem zjistil, že ulice Luštěnická se "nepropracovala" do šesti etap pokládky optického kabelu ve Kbelích. Chci se tedy zeptat, kdy a zda vůbec se s optikou v Luštěnické počítá, abych se dle toho mohl zařídit a případně si zajistil rychlejší internet, než mám dosud od jiného poskytovatele.
Děkuji.


KOMENTÁŘ


[ zaslal admin, 01/10/20 09:15 ]

Dobrý den,
s optikou se počítá v celých Kbelích, tzn. i v Luštěnické. Doporučuji počkat, osobně bydlím v Katusické, kde už začli zapojovat a od tohoto úterý doma jedu 250/20 Mb/s + TV a levněji než před tím za 20/2 Mb/s. :-)
Administrator

odpověď


[ zaslal Vladislav Kulhavý, 01/14/20 14:34 ]

Hezký den,
děkuji za naději :-)).
VL.K.

odpověď


[ zaslal Aleš, 01/24/20 08:41 ]

Dobrý den pane Admine - administrátore,
zajímám se o připojení od T-mobile ale rád bych věděl jaká je stabilita. Rychlost kolísá nebo je stabilní? Já mám doposud 20/2 od O2 za 399 :) Takže 250/25 za 499 je logickým krokem. Děkuji A.M.

odpověď


[ zaslal admin, 01/27/20 10:59 ]

Dobrý den pane Aleši,
vzhledem k tomu, že optické vlákno vede přímo do modemu, tak je rychlost stabilní, žádná agregace, ping 7ms, TV již také bez sekání, takže mohu jen doporučit.
Admin

odpověď


[ zaslal Miroslav Šedivý, 01/31/20 11:53 ]

Dobrý den,
jsem kbelák a zároveň zástupce společnosti T-mobile pro tuto oblast, takže znám zdejší problematiku s internetem. V případě dotazů, či Vašeho zájmu o připojení optické přípojky mne prosím neváhejte kontaktovat na tel. čísle 739 101 057, případně na https://www.facebook.com/internetcesko
Rád zodpovím všechny Vaše dotazy.
Děkuji M. Šedivý

odpověď


Vaše jméno*

e-mail*

komentář*
Můžete použít tyto HTML tagy:<p> <u> <i> <b> <strong> <del> <code> <hr> <em> <ul> <li> <ol> <span> <div>

Opište prosím čísla, která vidíte...*
 
.