Zde můžete vkládat své dotazy související s činností Městské části Praha 19 a Úřadu Městské části Praha 19.

Vaše dotazy budou zveřejněny po zodpovězení příslušným zaměstnancem Úřadu MČ Praha 19 nebo voleným zástupcem samosprávy.
Upozorňujeme, že zodpovězeny budou pouze jasně formulované a konkrétní dotazy vztahující se k jednotlivým tématům - toto není diskusní server.

Pokud je Váš dotaz obsáhlejší, komplikovanější nebo zahrnuje širší problematiku, doporučujeme Vám obrátit se na konkrétní zaměstnance úřadu.

Abychom mohli řádně vyřídit Váš podnět, zanechávejte na sebe prosím zpětnou vazbu.


                               

 Čas a datum :        16. prosinec - 2019- 18:05
 Jméno :               Tomáš Pittner
Dobrý den,
opět je ve Kbelích problém s dětským lékařem. Kdy bude prosím dostupné ošetření pro naše děti? Stávající ordinační hodiny jsou naprosto příšerné, tedy je nutné si vzít dovolenou a doufat, že vás za těch pár hodin někdo vezme. I dosud byla peče otřesná, dříve ruská lékařka, velmi nepříjemná a nástupkyně asi z Ukrajiny dost podobná a navíc nesměla samostatně ordinovat. Zatím tedy dost příšerná skvadra a nikde jinde nás nechtějí přijmout. Prosím tedy info v jakém stavu je nový lékař. Podobně důležité informace dost postrádám.

Děkuji

S pozdravem

Tomáš Pittner


KOMENTÁŘ


[ zaslal admin, 01/09/20 15:20 ]

Dobrý den, paní místostarostka Ivana Šestáková kontaktovala se stížností firmu Mediclinic zajišťující personální obsazení ordinace a přinášíme jejich odpověď v plném znění:

Vážená paní Šestáková,
dovolte mi Vás informovat, že v dětské ordinaci ve Kbelích v současné době ordinují
atestované lékařky MUDr. Iveta Toupalíková a MUDr. Martina Unzeitigová. Ordinační hodiny jsou stabilizovány a najdete je na webových stránkách:

https://www.mediclinic.cz/lekar/mediclinic-pldd-praha-9-zeleznobrodska

Pokud jde o Váš apel na zajištění kvalitního lékaře, pak musíme konstatovat, že toto je našim prvořadým úkolem. Nicméně vzhledem k tomu, že již několik let v podstatě nedochází k přirozené obnově praktických lékařů pro děti a dorost a zdravotnický systém negeneruje nové atestované lékaře tohoto oboru, je jen otázkou času, kdy začnou kolabovat stávající dětské ordinace. Snažíme se , aby se tato situace našim ordinacím vyhnula.
Děkuji Vám za pochopení,
S pozdravem,

Ing. Lucie Žáčková
regionální ředitelka
MediClinic a.s.
East Building, vchod B
Antala Staška 510/38, 140 00 Praha 4 – Krč
gsm: + 420 734 433 105
lucie.zackova@mediclinic.cz
www.mediclinic.cz

odpověď


Vaše jméno*

e-mail*

komentář*
Můžete použít tyto HTML tagy:<p> <u> <i> <b> <strong> <del> <code> <hr> <em> <ul> <li> <ol> <span> <div>

Opište prosím čísla, která vidíte...*
 
.