Zde můžete vkládat své dotazy související s činností Městské části Praha 19 a Úřadu Městské části Praha 19.

Vaše dotazy budou zveřejněny po zodpovězení příslušným zaměstnancem Úřadu MČ Praha 19 nebo voleným zástupcem samosprávy.
Upozorňujeme, že zodpovězeny budou pouze jasně formulované a konkrétní dotazy vztahující se k jednotlivým tématům - toto není diskusní server.

Pokud je Váš dotaz obsáhlejší, komplikovanější nebo zahrnuje širší problematiku, doporučujeme Vám obrátit se na konkrétní zaměstnance úřadu.

Abychom mohli řádně vyřídit Váš podnět, zanechávejte na sebe prosím zpětnou vazbu.


                               

 Čas a datum :        6. prosinec - 2019- 07:39
 Jméno :               Jan Mandaus
Dobrý den, rád bych se zeptal. V ulici Vrchlabská ( u křižovatky s Mladoboleslavskou) stále dělníci předělávají již nově udělané obrubníky a dlažbu. Proč a kdo platí tyto na sebe navazující předělávky? Děkuji Vám za odpověď.


KOMENTÁŘ


[ zaslal Radek Čermák, 12/06/19 17:11 ]

Vážený pane Mandausi,
investorem této akce je Technická správa komunikací hl. m. Prahy. Rekonstrukce křižovatky a přilehlých povrchů je rozdělena na části a stavební firmy měly problémy se složitou koordinací ještě s ostatními záměry, které v té oblasti probíhají. V jednu chvíli se na tomto místě sešlo pět staveb. A to např. pokládka koordinačního a také optického kabele, kdy tyto další firmy mají podmínku uvést povrchy do původního stavu. A pak stavba samotná, která řeší rekonstrukci. Tyto i další připomínky k průběhu staveb chystáme předat v pondělí na kontrolním dni.
S pozdravem Radek Čermák,
referent odd.dopravy OŽPD
ÚMČ Prahy 19.

odpověď


Vaše jméno*

e-mail*

komentář*
Můžete použít tyto HTML tagy:<p> <u> <i> <b> <strong> <del> <code> <hr> <em> <ul> <li> <ol> <span> <div>

Opište prosím čísla, která vidíte...*
 
.