Zde můžete vkládat své dotazy související s činností Městské části Praha 19 a Úřadu Městské části Praha 19.

Vaše dotazy budou zveřejněny po zodpovězení příslušným zaměstnancem Úřadu MČ Praha 19 nebo voleným zástupcem samosprávy.
Upozorňujeme, že zodpovězeny budou pouze jasně formulované a konkrétní dotazy vztahující se k jednotlivým tématům - toto není diskusní server.

Pokud je Váš dotaz obsáhlejší, komplikovanější nebo zahrnuje širší problematiku, doporučujeme Vám obrátit se na konkrétní zaměstnance úřadu.

Abychom mohli řádně vyřídit Váš podnět, zanechávejte na sebe prosím zpětnou vazbu.


                               

 Čas a datum :        31. říjen - 2019- 20:09
 Jméno :               Alena
Dobrý den,

chtěla bych požádat, zda by mohlo dojít k ostříhání přesahující zeleně na chodník v ulici Svijanská, mezi ulicemi Bakovská a Jilemnická. Břečťan a ostatní porost zasahuje do půlky chodníku a naprosto tak znemožňuje chůzi po něm. Taktéž bych chtěla požádat, zda by bylo možné odstranit ostré rozbité pletivo z plotu, které trčí také na chodník. Ohrožuje chodce, především pak malé děti, které touto cestou chodí každý den do školky. děkuji, Alena M.


KOMENTÁŘ


[ zaslal Vladimír Bílek, 11/04/19 14:42 ]

Dobrý den,
děkujeme za informaci. Vzhledem ke skutečnosti, že se jedná o soukromý majetek, upozornili jsme majitele, který řeší ostříhání břečťanu a opravu oplocení.
OŽPD -Bílek

odpověď


Vaše jméno*

e-mail*

komentář*
Můžete použít tyto HTML tagy:<p> <u> <i> <b> <strong> <del> <code> <hr> <em> <ul> <li> <ol> <span> <div>

Opište prosím čísla, která vidíte...*
 
.