Zde můžete vkládat své dotazy související s činností Městské části Praha 19 a Úřadu Městské části Praha 19.

Vaše dotazy budou zveřejněny po zodpovězení příslušným zaměstnancem Úřadu MČ Praha 19 nebo voleným zástupcem samosprávy.
Upozorňujeme, že zodpovězeny budou pouze jasně formulované a konkrétní dotazy vztahující se k jednotlivým tématům - toto není diskusní server.

Pokud je Váš dotaz obsáhlejší, komplikovanější nebo zahrnuje širší problematiku, doporučujeme Vám obrátit se na konkrétní zaměstnance úřadu.

Abychom mohli řádně vyřídit Váš podnět, zanechávejte na sebe prosím zpětnou vazbu.


                               

 Čas a datum :        30. září - 2019- 10:27
 Jméno :               Marie Holasová
Dobrý den, chci se zeptat jak bude využit bývalý areál Palu, v poslední době se tam bourá a slyšela jsem různé fámy o vybudování obchodu a pod.

Předem děkuji za odpověď !
Jestliže je tu tento dotaz již zodpovězen tak se omlouvám

Marie Holasová !


KOMENTÁŘ


[ zaslal admin, 09/30/19 15:48 ]

Dobrý den vážená paní Holasová,
na Vaši otázku, jak bude využit bývalý areál PALu Vám bohužel neumíme odpovědět, neboť bývalý areál PAL (nyní Areál Kbely – www.arealkbely.cz) byl rozprodán jednotlivým vlastníkům. O jednotlivých záměrech se náš stavební úřad dozví až po podání žádosti na stavební úřad jednotlivými vlastníky. V místě odstraňované stavby při komunikaci Mladoboleslavská, však bylo vydáno územní rozhodnutí o umístění stavby nazvané: „Polyfunkční centrum“ obsahující pivovar, bowling, bar s vyhlídkou a polyfunkční dům, kde budou obchodní plochy a služby bez bližší specifikace. Pro bližší informace kontaktujte majitele areálu, na výše uvedené internetové adrese.

odpověď


Vaše jméno*

e-mail*

komentář*
Můžete použít tyto HTML tagy:<p> <u> <i> <b> <strong> <del> <code> <hr> <em> <ul> <li> <ol> <span> <div>

Opište prosím čísla, která vidíte...*
 
.