Zde můžete vkládat své dotazy související s činností Městské části Praha 19 a Úřadu Městské části Praha 19.

Vaše dotazy budou zveřejněny po zodpovězení příslušným zaměstnancem Úřadu MČ Praha 19 nebo voleným zástupcem samosprávy.
Upozorňujeme, že zodpovězeny budou pouze jasně formulované a konkrétní dotazy vztahující se k jednotlivým tématům - toto není diskusní server.

Pokud je Váš dotaz obsáhlejší, komplikovanější nebo zahrnuje širší problematiku, doporučujeme Vám obrátit se na konkrétní zaměstnance úřadu.

Abychom mohli řádně vyřídit Váš podnět, zanechávejte na sebe prosím zpětnou vazbu.


                               

 Čas a datum :        26. září - 2019- 18:44
 Jméno :               Renáta Kratochvílová
Dobrý den, žádáme o informaci, kdy bude v ulici Valdická opětovně položena zámková dlažba po pokládce optického kabelu. Zejména u vjezdů a vchodů do domů je problém zvláště pro starší spoluobčany. Již přes týden je kabel položen a na výkopech se nepracuje. Děkuji.


KOMENTÁŘ


[ zaslal Ivana Pirná, 09/30/19 15:49 ]

Dobrý den,
pracovníci spol. BOHEMIATEL s.r.o. (dlaždiči) začišťují oblast postupně, v současnosti byl navýšen počet dlaždičů, aby nezůstávala oblast v nežádoucím stavu. Bohužel došlo kvůli nepříznivému počasí o skluz o 3 dny, kdy pršelo (středa a pátek) a pokládka dlažby na promáčený povrch by byla zdrojem vad a následných reklamací. Pokud se podaří jednotlivé majitele nemovitostí zastihnout, snaží se spol. BOHEMIATEL s nimi situaci řešit tak, aby měli přehled o průběhu stavby. Pracovníci firmy dostali pokyn, aby vjezdy urovnali přednostně a zajistil se bezproblémový přístup majitelů nemovitostí a pozemků. Dnes bude na místě probíhat kontrola a tyto akutní nedostatky budou řešeny přednostně.

Ivana Pirná
vedoucí odboru majetku, investic,bytového a nebytového hospodářství
Úřad Městské části Praha 19
Semilská 43/1,
197 04 Praha 9 – Kbely
tel. 284 08 08 68

odpověď


Vaše jméno*

e-mail*

komentář*
Můžete použít tyto HTML tagy:<p> <u> <i> <b> <strong> <del> <code> <hr> <em> <ul> <li> <ol> <span> <div>

Opište prosím čísla, která vidíte...*
 
.