Zde můžete vkládat své dotazy související s činností Městské části Praha 19 a Úřadu Městské části Praha 19.

Vaše dotazy budou zveřejněny po zodpovězení příslušným zaměstnancem Úřadu MČ Praha 19 nebo voleným zástupcem samosprávy.
Upozorňujeme, že zodpovězeny budou pouze jasně formulované a konkrétní dotazy vztahující se k jednotlivým tématům - toto není diskusní server.

Pokud je Váš dotaz obsáhlejší, komplikovanější nebo zahrnuje širší problematiku, doporučujeme Vám obrátit se na konkrétní zaměstnance úřadu.

Abychom mohli řádně vyřídit Váš podnět, zanechávejte na sebe prosím zpětnou vazbu.


                               

 Čas a datum :        4. červen - 2019- 00:06
 Jméno :               Marek Omelka
Dobrý den,

v ulicích Domousnická a Rožďalovická (poblíž dětského hřiště) byla tráva místy "posekána" až na hlínu. Kromě toho to, že to není právě hezké, tak to asi není ani šťastné vzhledem k nadcházejícím horkým dnům...

Obecně by možná bylo dobré zvážit, zda poněkud neomezit sekání alespoň některých travnatých ploch, aby se předešlo rychlému vysychání půdy. Samozřejmě, že krátce střižený trávník je příjemný pro chůzi, hry a posezení. Na druhou stranu je ke zvážení, kde všude si to opravdu potřebujeme dopřát.

S pozdravem,
Marek Omelka


KOMENTÁŘ


[ zaslal Bc. Blanka Pokorná, DiS., 06/05/19 10:04 ]

Vážený pane Omelko,
děkujeme za podnět a jsme rádi, že má někdo i opačný názor než, že málo sekáme. Zastáváme názor, že s ohledem na různorodé podněty lidí není možné ani nesekat ani sekat jako na „golfu“. Pro zlepšení funkcí trávníku nově firma upravila výšku seče. Bohužel ale i tak, zejména při větších nerovnostech v terénu nejde zabránit v nerovnoměrnému seseknutí travního porostu. Kolo se dostane do prohlubně a nože trávník více seseknou. V té souvislosti je skvělé, že řada masmédií začala s medializací vlivů sečí na klima.
B. Pokorná, OŽPD

odpověď


Vaše jméno*

e-mail*

komentář*
Můžete použít tyto HTML tagy:<p> <u> <i> <b> <strong> <del> <code> <hr> <em> <ul> <li> <ol> <span> <div>

Opište prosím čísla, která vidíte...*
 
.