Zde můžete vkládat své dotazy související s činností Městské části Praha 19 a Úřadu Městské části Praha 19.

Vaše dotazy budou zveřejněny po zodpovězení příslušným zaměstnancem Úřadu MČ Praha 19 nebo voleným zástupcem samosprávy.
Upozorňujeme, že zodpovězeny budou pouze jasně formulované a konkrétní dotazy vztahující se k jednotlivým tématům - toto není diskusní server.

Pokud je Váš dotaz obsáhlejší, komplikovanější nebo zahrnuje širší problematiku, doporučujeme Vám obrátit se na konkrétní zaměstnance úřadu.

Abychom mohli řádně vyřídit Váš podnět, zanechávejte na sebe prosím zpětnou vazbu.


                               

 Čas a datum :        23. duben - 2019- 10:00
 Jméno :               Jiří Šimáček
Dobrý den,

bylo by možné "něco" udělat, především ve volných dnech s chováním cyklistů, kteří využívají, spíše nevyužívají cyklostezku v Hůlkově ulici. Cyklisté zde dosti rychle jezdí po chodnících a je jen otázka času, kdy dojde k nějakému střetu, ať už s vycházejícím chodcem, či vyjíždějícím autem. Byl jsem svědkem již několika takových situací, kdy naštěstí k ničemu vážnému nedošlo. Navíc odhazují papírky a plechovky na veřejné prostranství a do zahrad. Na toto jsme i několikrát upozorňovali právě procházejícího městského strážníka, ale bylo to vždy s jejich rozhozením rukou a odpovědí typu...to víte, lidi....

Děkuji

J.Šimáček


KOMENTÁŘ


[ zaslal Radek Čermák, 05/16/19 15:14 ]

Vážený pane Šimáčku,
v minulosti už jsme podobnou stížnost předávali k monitoringu městské policii. Cyklisté na tom chodníku nemají co dělat (vyjma dětí). Rovněž zkušebně umístíme upozornění na udržování pořádku.Řešení celého problému dopravy v Hůlkově ulici připravuje městská část v návaznosti na záměr obnovení Svaté cesty (Via Sancta). Cyklostezka by měla vést od letiště Letňany přímo skrz nové developerské projekty do centra Kbel.
S pozdravem Radek Čermák,
referent odd.dopravy
OŽPD ÚMČ Praha 19.

odpověď


Vaše jméno*

e-mail*

komentář*
Můžete použít tyto HTML tagy:<p> <u> <i> <b> <strong> <del> <code> <hr> <em> <ul> <li> <ol> <span> <div>

Opište prosím čísla, která vidíte...*
 
.