Zde můžete vkládat své dotazy související s činností Městské části Praha 19 a Úřadu Městské části Praha 19.

Vaše dotazy budou zveřejněny po zodpovězení příslušným zaměstnancem Úřadu MČ Praha 19 nebo voleným zástupcem samosprávy.
Upozorňujeme, že zodpovězeny budou pouze jasně formulované a konkrétní dotazy vztahující se k jednotlivým tématům - toto není diskusní server.

Pokud je Váš dotaz obsáhlejší, komplikovanější nebo zahrnuje širší problematiku, doporučujeme Vám obrátit se na konkrétní zaměstnance úřadu.

Abychom mohli řádně vyřídit Váš podnět, zanechávejte na sebe prosím zpětnou vazbu.


                               

 Čas a datum :        18. březen - 2019- 14:50
 Jméno :               Radek Vařecha
Dobrý den,
prosím stále platí, že se po Kbelích bude zavádět veřejná komunikační síť (optický kabel)? Jestli ano, nebylo by již výhodné popřemýšlet o vybudování veřejných nabíjecích stanic pro elektromobily nebo alespoň přípravy pro tyto stanice? Aby se využil jeden výkop. Děkuji.


KOMENTÁŘ


[ zaslal Bc. Blanka Pokorná, DiS., 03/21/19 13:38 ]

Vážený pane Vařecho,
děkujeme za Váš podnět. Městská část v současné době prověřuje ve spolupráci s ČEZ a PRE několik lokalit, které by byly vhodné a realizovatelné (s ohledem na podmínky, které je nutné splnit) pro možné vybudování veřejných dobíjecích stanic. Zda lze kabely přiložit k optickému kabelu projednáme s projektantem. Mohlo by se jednat o případný souběh kolem nabíjecí stanice.
B. Pokorná, OŽPD

odpověď


Vaše jméno*

e-mail*

komentář*
Můžete použít tyto HTML tagy:<p> <u> <i> <b> <strong> <del> <code> <hr> <em> <ul> <li> <ol> <span> <div>

Opište prosím čísla, která vidíte...*
 
.