Zde můžete vkládat své dotazy související s činností Městské části Praha 19 a Úřadu Městské části Praha 19.

Vaše dotazy budou zveřejněny po zodpovězení příslušným zaměstnancem Úřadu MČ Praha 19 nebo voleným zástupcem samosprávy.
Upozorňujeme, že zodpovězeny budou pouze jasně formulované a konkrétní dotazy vztahující se k jednotlivým tématům - toto není diskusní server.

Pokud je Váš dotaz obsáhlejší, komplikovanější nebo zahrnuje širší problematiku, doporučujeme Vám obrátit se na konkrétní zaměstnance úřadu.

Abychom mohli řádně vyřídit Váš podnět, zanechávejte na sebe prosím zpětnou vazbu.


                               

 Čas a datum :        13. únor - 2019- 15:06
 Jméno :               Tomáš P.
Dobrý den, asi není nikdo, kdo by v současné době nesledoval dění okolo tzv. vládní čtvrti. Plány zveřejněné jako vládní návrh ukazují, že by za objektem firmy Knauf mohlo vzniknout sídliště s 1200 byty, což mi přijde jako úplné šílenství. Ale především to koliduje se záměrem vytvoření parku Aerovka. Jak se k celé věci staví ÚMČ? Děkuji Tomáš P.


KOMENTÁŘ


[ zaslal admin, 02/13/19 19:25 ]

Dobrý den,
možný postoj MČ k této věci se dá vyčíst z médií, viz odkaz na konci.

Citace z článku:
Pražský primátor Zdeněk Hřib se v pátek sešel se starosty městských částí, na jejichž území chce premiér Andrej Babiš postavit vládní čtvrť. Bavili se spolu o rozvoji celé lokality. Podle kbelského starosty Pavla Žďárského primátor zástupce radnic informoval o tom, že projekt vládní čtvrti není nijak připravený, a proto se mu věnovali jen asi pět minut.

https://zpravy.aktualne.cz/domaci/shodli-jsme-se-s-primatorem-ze-s-vladni-ctvrti-nema-cenu-ztr/r~9f5453e62bb111e996370cc47ab5f122/

odpověď


Vaše jméno*

e-mail*

komentář*
Můžete použít tyto HTML tagy:<p> <u> <i> <b> <strong> <del> <code> <hr> <em> <ul> <li> <ol> <span> <div>

Opište prosím čísla, která vidíte...*
 
.