Zde můžete vkládat své dotazy související s činností Městské části Praha 19 a Úřadu Městské části Praha 19.

Vaše dotazy budou zveřejněny po zodpovězení příslušným zaměstnancem Úřadu MČ Praha 19 nebo voleným zástupcem samosprávy.
Upozorňujeme, že zodpovězeny budou pouze jasně formulované a konkrétní dotazy vztahující se k jednotlivým tématům - toto není diskusní server.

Pokud je Váš dotaz obsáhlejší, komplikovanější nebo zahrnuje širší problematiku, doporučujeme Vám obrátit se na konkrétní zaměstnance úřadu.

Abychom mohli řádně vyřídit Váš podnět, zanechávejte na sebe prosím zpětnou vazbu.


                               

 Čas a datum :        27. leden - 2019- 07:31
 Jméno :               Milena Foltanová
Chtěla bych se zeptat, kdy a zda vůbec někdy dojde k situaci, že se na nádraží nebudeme brodit bahnem. Vím, že pozemek není městské části, ale zřejmě SŽDC. Místo slibování velkolepých úprav a přesunů zastávek by bylo dobré alespoň nasypat těch dvou děr (snížení cestiček) multikáru štěrku. Tento dotaz jsem psala před 2-3 roky. Dále jsem ta toto upozorňovala při dnech mobility v září 2018, kde jakási dáma z městského úřadu, jejíž jméno si bohužel nepamatuji, říkala, že to není problém a že se o to osobně zasadí. Jak vidno - výsledek žádný.
Děkuji za odpověď


KOMENTÁŘ


[ zaslal Bc. Blanka Pokorná, DiS., 01/31/19 12:05 ]

Vážená paní Foltanová,
městská část několikrát v této věci jednala se Správou železniční dopravní cesty a několikrát nám bylo přislíbeno, že se zahrne do další vlny úprav a oprav. Relativně dlouhou dobu jsme věřili, že k úpravám opravdu dojde, už i z důvodu, že do čekárny nainstalovali světlo. Bohužel se jedná o organizaci, která nefunguje tak, že zajistí vše obratem. Některé věci jí trvají měsíce a bohužel občas i roky. Štěrk jsme tedy nasypali sami.
B. Pokorná, OŽPD

odpověď


Vaše jméno*

e-mail*

komentář*
Můžete použít tyto HTML tagy:<p> <u> <i> <b> <strong> <del> <code> <hr> <em> <ul> <li> <ol> <span> <div>

Opište prosím čísla, která vidíte...*
 
.