Zde můžete vkládat své dotazy související s činností Městské části Praha 19 a Úřadu Městské části Praha 19.

Vaše dotazy budou zveřejněny po zodpovězení příslušným zaměstnancem Úřadu MČ Praha 19 nebo voleným zástupcem samosprávy.
Upozorňujeme, že zodpovězeny budou pouze jasně formulované a konkrétní dotazy vztahující se k jednotlivým tématům - toto není diskusní server.

Pokud je Váš dotaz obsáhlejší, komplikovanější nebo zahrnuje širší problematiku, doporučujeme Vám obrátit se na konkrétní zaměstnance úřadu.

Abychom mohli řádně vyřídit Váš podnět, zanechávejte na sebe prosím zpětnou vazbu.


                               

 Čas a datum :        9. leden - 2019- 10:49
 Jméno :               Anita Ponešová
Dobrý den,
v některých městských částech sbírají hasiči plyšové hračky na uklidnění pro děti v krizových situacích - nepotřebují i kbelský hasiči pytel zbytečných hezkých plyšáků? Ráda poskytnu. Děkuji za odpověď, AP


KOMENTÁŘ


[ zaslal Leoš Biskup, 01/09/19 15:06 ]

Dobrý den,
Sbor dobrovolných hasičů ve Kbelích též pořádá sbírku plyšáků za účasti dětí z kroužku mladých hasičů. Tato sbírka potrvá celý leden, poté nasbírané plyšáky roztřídíme a rozvezeme profesionálním hasičům v Praze a Kralupech a také do Klokánku. Pokud by jste chtěla nějaké plyšáky věnovat budeme jen rádi. Schůzky mladých hasičů jsou každé úterý od 16:30 do 18:30 na hasičárně ve Kbelích, Vrchlabská 1042/16a.
Za SDH Kbely
velitel Leoš Biskup

odpověď


Vaše jméno*

e-mail*

komentář*
Můžete použít tyto HTML tagy:<p> <u> <i> <b> <strong> <del> <code> <hr> <em> <ul> <li> <ol> <span> <div>

Opište prosím čísla, která vidíte...*
 
.