Zde můžete vkládat své dotazy související s činností Městské části Praha 19 a Úřadu Městské části Praha 19.

Vaše dotazy budou zveřejněny po zodpovězení příslušným zaměstnancem Úřadu MČ Praha 19 nebo voleným zástupcem samosprávy.
Upozorňujeme, že zodpovězeny budou pouze jasně formulované a konkrétní dotazy vztahující se k jednotlivým tématům - toto není diskusní server.

Pokud je Váš dotaz obsáhlejší, komplikovanější nebo zahrnuje širší problematiku, doporučujeme Vám obrátit se na konkrétní zaměstnance úřadu.

Abychom mohli řádně vyřídit Váš podnět, zanechávejte na sebe prosím zpětnou vazbu.


                               

 Čas a datum :        10. prosinec - 2018- 07:42
 Jméno :               (jiný) Jiří
Dobrý den, pane Čermáku,
reaguji na dotaz mého jmenovce a vaši odpověď. Můj kolega má pravdu, že je zde mnoho diskuzí, ale i fám ohledně stavby nové budovy. Možná je to dáno i malou informovaností ze strany MÚ, já sám jsem si některé informace sehnal až po telefonátu na MÚ, trochu mi chybí všeobecná osvěta ze strany MÚ, ale děkuji i já za jakoukoliv odpověď a vysvětlení z MÚ.
Teď k věci. Vysvětlil jste p. Jiřímu, o co se zde jedná, myslím tím to označení budoucích přípojek, ale trochu jste nevysvětlil druhou rovinu jeho dotazu, a to, pokud jsem dobře porozuměl jeho otázce, jestli Hrušovická i v budoucnu zůstane klidovou zónou mající charakter obytné zóny. Tedy, že zde nebude nijakým způsobem vedena doprava, mimo obslužné zde bydlících, nebude zde nadměrně rozšířen chodník, nebude zde vybudováno parkoviště, nebo jakákoliv odstavná plocha pro návštěvníky nové haly. Prostě, jestli naše ulice zůstane ve stavu, jak byla vybudována a v jakém se v současnosti nachází, tedy zůstane klidovou oblastí.
Děkuji za odpověď
také Jiří


KOMENTÁŘ


[ zaslal Radek Čermák, 12/10/18 11:20 ]

Dobrý den,
za odd. dopravy mohu konstatovat, že nemáme žádné požadavky na změnu dopravního režimu v Hrušovické ulici. Každopádně Vás prosíme o toleranci v době stavby, kdy část rodičů vykládá ráno děti právě v Hrušovické ulici.
S pozdravem Radek Čermák,
referent odd.dopravy
OŽPD ÚMČ Praha 19.

odpověď


Vaše jméno*

e-mail*

komentář*
Můžete použít tyto HTML tagy:<p> <u> <i> <b> <strong> <del> <code> <hr> <em> <ul> <li> <ol> <span> <div>

Opište prosím čísla, která vidíte...*
 
.