Zde můžete vkládat své dotazy související s činností Městské části Praha 19 a Úřadu Městské části Praha 19.

Vaše dotazy budou zveřejněny po zodpovězení příslušným zaměstnancem Úřadu MČ Praha 19 nebo voleným zástupcem samosprávy.
Upozorňujeme, že zodpovězeny budou pouze jasně formulované a konkrétní dotazy vztahující se k jednotlivým tématům - toto není diskusní server.

Pokud je Váš dotaz obsáhlejší, komplikovanější nebo zahrnuje širší problematiku, doporučujeme Vám obrátit se na konkrétní zaměstnance úřadu.

Abychom mohli řádně vyřídit Váš podnět, zanechávejte na sebe prosím zpětnou vazbu.


                               

 Čas a datum :        3. prosinec - 2018- 09:59
 Jméno :               Jiří
Dobrý den,
někdy před týdnem se na křižovatce Toužimská - Hrušovická a v jejím okolí objevily značky nastříkané oranžovou barvou. Jsou na silnici, na chodníku a dokonce i na trávníku, tady na kraji na vjezdu na nějakou zahradu a naproti taky. Určitě budou nějak souviset s tou stavbou, ale zajímalo by mě a třeba i ostatní, jak souvisí. Někdo říká, že se tam bude kopat vedení, a značí to směr kopání, ale jaké a bylo by to škoda to rozkopat, někdo říká, že se tam bude dělat chodník, protože tam není a značí to kraj chodníku, někdo zase že se tam udělá parkoviště pro tu novou budovu a je to linie nového parkoviště a někdo dokonce mluví o nové stanici autobusu, snad by neprojížděl naší ulicí mezi domkama.

Chci vás požádat o vysvětlení o co se jedná, jednak mě to zajímá a asi i ostatní a jednak at nevznikají nějaké fámy.

Děkuji

Jiří


KOMENTÁŘ


[ zaslal Radek Čermák, 12/07/18 10:15 ]

Vážený pane Jiří,
u označování jsme nebyli za odd. dopravy přítomni, ale podle ohledání na místě (v Toužimské ulici) konstatujeme, že takto si obvykle správci sítí označují jejich skutečné umístění. Existují sice digitální mapy, ale občas se stane, že ve skutečnosti firma provedla původní výkop jinde, než bylo povoleno, a pak by mohly být sítě poškozeny. Nová tělocvična bude potřebovat přípojky a toto zaměření slouží jako podklad pro budoucí kopání.
S pozdravem Radek Čermák,
vedoucí odd.dopravy OŽPD ÚMČ Praha 19.

odpověď


[ zaslal Jiří, 12/07/18 10:49 ]

Děkuji za vysvětlení.
S pozdravem
Jiří

odpověď


Vaše jméno*

e-mail*

komentář*
Můžete použít tyto HTML tagy:<p> <u> <i> <b> <strong> <del> <code> <hr> <em> <ul> <li> <ol> <span> <div>

Opište prosím čísla, která vidíte...*
 
.