Zde můžete vkládat své dotazy související s činností Městské části Praha 19 a Úřadu Městské části Praha 19.

Vaše dotazy budou zveřejněny po zodpovězení příslušným zaměstnancem Úřadu MČ Praha 19 nebo voleným zástupcem samosprávy.
Upozorňujeme, že zodpovězeny budou pouze jasně formulované a konkrétní dotazy vztahující se k jednotlivým tématům - toto není diskusní server.

Pokud je Váš dotaz obsáhlejší, komplikovanější nebo zahrnuje širší problematiku, doporučujeme Vám obrátit se na konkrétní zaměstnance úřadu.

Abychom mohli řádně vyřídit Váš podnět, zanechávejte na sebe prosím zpětnou vazbu.


                               

 Čas a datum :        26. listopad - 2018- 17:31
 Jméno :               Petr
Dobré odpoledne, přicházím s takovou žádostí, která se bude jevit jako nesmysl. Všude, konkrétně ve Švédsku, se po postavení domů, čeká, kudy si lidé vyšlapou cesty, potom se dělají chodníky. Je mi jasné, že to někdy nevyjde. Proto se ptám, nemohl by se vybudovat chodníček z vnitrobloku Pod Nouzovem na parkoviště a stanici Zamašská podél domu, kde je vyšlapaná , v dešti blátivá cesta ?Jedná se o místo, kde se nedávno opravoval teplovod . Děkuji.


KOMENTÁŘ


[ zaslal Bc. Blanka Pokorná, DiS., 11/29/18 09:54 ]

Vážený pane Petře,
děkujeme za námět, který jsme zvážili. Chodník je sám o sobě stavba, která musí mít projekt a platné stavební povolení a je poměrně časově náročná. V tomto případě se domníváme, že bychom zde mohli a účelu by posloužilo vyskládání dlažby o šířce cca 40 cm, která by fungovala jako hustěji poskládané tzv. šlapáky. Ty se nejčastěji využívají tam, kde se chodí po trávě a při nepřízni počasí se chce přejít suchou nohou a zabránit tak rozbahnění terénu. V případě jakéhokoliv doplnění kontaktujte, prosím, odbor životního prostředí.
B. Pokorná OŽPD

odpověď


Vaše jméno*

e-mail*

komentář*
Můžete použít tyto HTML tagy:<p> <u> <i> <b> <strong> <del> <code> <hr> <em> <ul> <li> <ol> <span> <div>

Opište prosím čísla, která vidíte...*
 
.