Zde můžete vkládat své dotazy související s činností Městské části Praha 19 a Úřadu Městské části Praha 19.

Vaše dotazy budou zveřejněny po zodpovězení příslušným zaměstnancem Úřadu MČ Praha 19 nebo voleným zástupcem samosprávy.
Upozorňujeme, že zodpovězeny budou pouze jasně formulované a konkrétní dotazy vztahující se k jednotlivým tématům - toto není diskusní server.

Pokud je Váš dotaz obsáhlejší, komplikovanější nebo zahrnuje širší problematiku, doporučujeme Vám obrátit se na konkrétní zaměstnance úřadu.

Abychom mohli řádně vyřídit Váš podnět, zanechávejte na sebe prosím zpětnou vazbu.


                               

 Čas a datum :        27. září - 2018- 13:40
 Jméno :               Daniel Rozum
Dobrý den,
u hřiště za "Rkem"jsem zaznamenal nějaké zemní práce - stržená části trávníku a odkopání zeminy. Co se tady prosím chystá?

Díky a pěkný den!

Daniel Rozum


KOMENTÁŘ


[ zaslal Bc. Blanka Pokorná, DiS., 10/02/18 09:24 ]

Dobrý den,
v tomto místě probíhá stavba sportoviště – tzv. Fitparku. Jedná se zde o pojetí funkčního cvičení, venku v přírodě, pro multigenerační využití. Při cvičení se využívá vlastní váhy těla, bez užití mechanických součástí na stanicích. Soubory cviků budou popsány na jednotlivých tabulích u stanovišť. Cvičení jsou určena uživatelům od 8 let. S ohledem na plánované celoroční využití zde bude speciální, bezpečný a bezúdržbový povrch. Místo bylo vybráno tak, aby nebylo přímo pod okny bytových domů. Do budoucna by také měla proběhnout rekonstrukce tamního multifunkčního hřiště.
B. Pokorná, OŽPD

odpověď


Vaše jméno*

e-mail*

komentář*
Můžete použít tyto HTML tagy:<p> <u> <i> <b> <strong> <del> <code> <hr> <em> <ul> <li> <ol> <span> <div>

Opište prosím čísla, která vidíte...*
 
.