Zde můžete vkládat své dotazy související s činností Městské části Praha 19 a Úřadu Městské části Praha 19.

Vaše dotazy budou zveřejněny po zodpovězení příslušným zaměstnancem Úřadu MČ Praha 19 nebo voleným zástupcem samosprávy.
Upozorňujeme, že zodpovězeny budou pouze jasně formulované a konkrétní dotazy vztahující se k jednotlivým tématům - toto není diskusní server.

Pokud je Váš dotaz obsáhlejší, komplikovanější nebo zahrnuje širší problematiku, doporučujeme Vám obrátit se na konkrétní zaměstnance úřadu.

Abychom mohli řádně vyřídit Váš podnět, zanechávejte na sebe prosím zpětnou vazbu.


                               

 Čas a datum :        23. září - 2018- 18:24
 Jméno :               Drahomíra Spilková
Ráda bych poděkovala všem obětavým pracovníkům ÚMČ Praha 19 za skvělou organizaci letošního "Kbelského posvícení". Byla to úžasná a nadmíru vydařená akce, jejíž průběh podpořilo i pěkné počasí a při které si přišli na své jak děti, tak i dospělí. Ani jsem netušila, že se nakonec zúčastním průvodu ke kapličce ve středověkém kostýmu, které měl ÚMČ k dispozici k zapůjčení. To bylo skvělé. Jako milovnici historie mě hodně potěšil výběr účinkujících, za všechny budu jmenovat kapelu Ginevra, která se mi moc líbila, a pro mě zlatý hřeb večera - kapela Deloraine, která rozpálila krev a dostala na parket spoustu dětí i dospělých. Středověký ráz akce podpořil svatý Václav na koni, různí rytíři a nemohu opomenout ani cosplayery z Gwintklubu. Zkrátka a dobře, bylo to fajn, bylo to super a tak jak jsou kbelské akce již vyhlášené svou kvalitou, v sobotu k nim přibyla i tato.
A proto ještě jednou - velký dík!
D. Spilková


KOMENTÁŘ


[ zaslal Šárka Egrtová, 09/26/18 12:44 ]

Zdravím vás, paní Spilková a jménem všech účastnících se lidí na kbelském posvícení k vám posílám i srdečný dík za vaši pochvalu. Tato akce byla organizačně velmi náročná a taktéž si myslím, že vystupující patří mezi špičky ve svém oboru. Jsem ráda, že i ostatní návštěvníci nám sdělovali svá kladná hodnocení výběru programu. Co se týče kapely Delorain - moc ráda bych ji opět v příštím roce pozvala do Kbel.
Přeji krásné podzimní dny a brzo nashle na akcích,
Šárka Egrtová
(PR ÚMČ Praha 19)

odpověď


Vaše jméno*

e-mail*

komentář*
Můžete použít tyto HTML tagy:<p> <u> <i> <b> <strong> <del> <code> <hr> <em> <ul> <li> <ol> <span> <div>

Opište prosím čísla, která vidíte...*
 
.