Zde můžete vkládat své dotazy související s činností Městské části Praha 19 a Úřadu Městské části Praha 19.

Vaše dotazy budou zveřejněny po zodpovězení příslušným zaměstnancem Úřadu MČ Praha 19 nebo voleným zástupcem samosprávy.
Upozorňujeme, že zodpovězeny budou pouze jasně formulované a konkrétní dotazy vztahující se k jednotlivým tématům - toto není diskusní server.

Pokud je Váš dotaz obsáhlejší, komplikovanější nebo zahrnuje širší problematiku, doporučujeme Vám obrátit se na konkrétní zaměstnance úřadu.

Abychom mohli řádně vyřídit Váš podnět, zanechávejte na sebe prosím zpětnou vazbu.


                               

 Čas a datum :        19. září - 2018- 12:10
 Jméno :               Petr Procházka
Dobrý den,
před pár dny jsem se přistěhoval do Kbel. Líbí se mě zde, ale dost mě vadí obtěžující hluk v brzkých ranních hodinách. Můžu se zeptat co způsobuje to hučení, které je venku tak slyšet? To takhle bude každý den celý rok?


KOMENTÁŘ


[ zaslal admin, 09/19/18 13:47 ]

Dobrý den pane Petře,
jsme rádi, že můžeme přivítat dalšího Kbeláka, kterému se zde líbí. Bohužel, my žádné hučení neslyšíme. Předpokládáme, že letadla, auta a vlaky jste na mysli neměl. Možná by to chtělo trochu upřesnit lokalitu….

odpověď


[ zaslal Luk, 09/19/18 20:03 ]

To bude vysočanská radiála. V Satalicích slyšíme to samé, a ano, bude to bohužel každý den

odpověď


[ zaslal Ladislav, 09/20/18 09:17 ]

K dotazu pana Procházky. To hučení je dálnice z Ústí nad Labem do Prahy a dálnice na Mladou Boleslav která vede podél dráhy vojenského letiště a dál kolem Satalic. Na tento zvuk si musíte zvyknout lepší už to nebude. Když je víkend nebo opačný vítr tak je to slyšet méně. Všechno to jsou řidiči kteří jedou do Prahy za prací.

odpověď


Vaše jméno*

e-mail*

komentář*
Můžete použít tyto HTML tagy:<p> <u> <i> <b> <strong> <del> <code> <hr> <em> <ul> <li> <ol> <span> <div>

Opište prosím čísla, která vidíte...*
 
.