Zde můžete vkládat své dotazy související s činností Městské části Praha 19 a Úřadu Městské části Praha 19.

Vaše dotazy budou zveřejněny po zodpovězení příslušným zaměstnancem Úřadu MČ Praha 19 nebo voleným zástupcem samosprávy.
Upozorňujeme, že zodpovězeny budou pouze jasně formulované a konkrétní dotazy vztahující se k jednotlivým tématům - toto není diskusní server.

Pokud je Váš dotaz obsáhlejší, komplikovanější nebo zahrnuje širší problematiku, doporučujeme Vám obrátit se na konkrétní zaměstnance úřadu.

Abychom mohli řádně vyřídit Váš podnět, zanechávejte na sebe prosím zpětnou vazbu.


                               

 Čas a datum :        15. září - 2018- 07:18
 Jméno :               Martina
Dobry den, rada bych se zeptala, kde najdu podrobnejsi informace o planovanem presunu zel.zastavky Kbely v ramci elektrifikace zel.trati, kdy bude s obcany tento zamer konzultovan (jak bylo drive avizovano) a jak bude vypadat krizeni s ulici Mladoboleslavskou. Predem dekuji za odpoved.


KOMENTÁŘ


[ zaslal Radek Čermák, 09/21/18 12:21 ]

Vážená paní Martino,
pokud jste byla na včerejší Snídani na peróně, představili jsme dílčí výstupy ze studie, kterou připravuje Správa železniční dopravní cesty. V současnosti je navrženo mimoúrovňové křížení pouze u Hornopočernické ulice, kde se železnice setkává se vzletovou dráhou letiště. Obavy z problémů na přejezdech radnice přednesla a SŽDC je si vědoma, že mimoúrovňové křížení Mladoboleslavské ulice je důležitá otázka. Od toho se bude potom odvíjet i poloha zastávky Praha-Kbely.
S pozdravem Radek Čermák,
referent odd.dopravy OŽPD ÚMČ Praha 19.

odpověď


[ zaslal Martina, 11/06/18 10:20 ]

Dobry den, bohuzel nebyla a nikde jsem nevidela informaci, ze se tam bude dane prezentovat. Na zaklade avizovanych informaci jsem ocekavala vetsi konzultaci s obcany ohledne mozneho presunu zastavky. Nevim, ale takhle mi to prijde jako uz uzavrena vec. Je mozne prezentovane informace nekde ziskat online nebo mi je zaslat elektronicky?
Dekuji

odpověď


[ zaslal Radek Čermák, 11/07/18 18:56 ]

Vážená paní Martino,
záležitost určitě doposud není uzavřena, právě naopak, ani studie dosud není odevzdána, takže netrpělivě čekáme na její konečnou podobu. Tato konzultace s občany proběhla už dvakrát právě v rámci akce Snídaně na peróně. Zmíněný požadavek na zachování polohy zastávky jsme předávali, ale dosud nevíme, jak se s tím projektant vypořádá. Je tu celá řada technických parametrů, které budou mít na konečnou podobu zastávky vliv. Zejména jde o způsob křížení Mladoboleslavské ulice a potřebu zvýšení nástupiště dle stávajících norem pro bezbariérovost, lépe řečeno: Správa železniční dopravní cesty z technických důvodů preferuje nástupiště pokud možno v rovném úseku.
Jakmile budeme mít výsledky studie k dispozici, budeme o tom informovat kbelskou veřejnost. Pokud máte nějaké další podněty, budeme rádi, když je pošlete na náš odbor, abychom s nimi mohli dále pracovat.
S pozdravem Radek Čermák,
referent odd.dopravy OŽPD ÚMČ Praha 19.

odpověď


Vaše jméno*

e-mail*

komentář*
Můžete použít tyto HTML tagy:<p> <u> <i> <b> <strong> <del> <code> <hr> <em> <ul> <li> <ol> <span> <div>

Opište prosím čísla, která vidíte...*
 
.