Zde můžete vkládat své dotazy související s činností Městské části Praha 19 a Úřadu Městské části Praha 19.

Vaše dotazy budou zveřejněny po zodpovězení příslušným zaměstnancem Úřadu MČ Praha 19 nebo voleným zástupcem samosprávy.
Upozorňujeme, že zodpovězeny budou pouze jasně formulované a konkrétní dotazy vztahující se k jednotlivým tématům - toto není diskusní server.

Pokud je Váš dotaz obsáhlejší, komplikovanější nebo zahrnuje širší problematiku, doporučujeme Vám obrátit se na konkrétní zaměstnance úřadu.

Abychom mohli řádně vyřídit Váš podnět, zanechávejte na sebe prosím zpětnou vazbu.


                               

 Čas a datum :        8. srpen - 2018- 10:50
 Jméno :               Jan Reznicek
Dobrý den. Mohu se zeptat zda je nutné aby pracovníci úklidu v těchto otresnych vedrech sekaly trávu na chodnících? Za 1. Výři se prach a za 2. Odletuji kamínky a je otázka času kdy někdo přijde o oko. Sice chodníky vypadají krásně ale nemohlo by se počkat až zaprsi.???


KOMENTÁŘ


[ zaslal Bc. Blanka Pokorná, DiS., 08/08/18 13:26 ]

Vážený pane Řezníčku,
ani tato velká vedra neznamenají, že přestanou růst plevelné rostliny v zámkové dlažbě. Pokud chceme, bez používání chemie, udržet chodníky na přijatelné úrovni, tak je potřeba tyto plevele průběžně odstraňovat. A kdy jindy čistit chodníky, než v době, kdy se neseká tráva a není spousta jiné práce. Nicméně prašnost s firmou probereme a zkusíme najít nějaké alternativy.
B. Pokorná, OŽPD

odpověď


Vaše jméno*

e-mail*

komentář*
Můžete použít tyto HTML tagy:<p> <u> <i> <b> <strong> <del> <code> <hr> <em> <ul> <li> <ol> <span> <div>

Opište prosím čísla, která vidíte...*
 
.