Zde můžete vkládat své dotazy související s činností Městské části Praha 19 a Úřadu Městské části Praha 19.

Vaše dotazy budou zveřejněny po zodpovězení příslušným zaměstnancem Úřadu MČ Praha 19 nebo voleným zástupcem samosprávy.
Upozorňujeme, že zodpovězeny budou pouze jasně formulované a konkrétní dotazy vztahující se k jednotlivým tématům - toto není diskusní server.

Pokud je Váš dotaz obsáhlejší, komplikovanější nebo zahrnuje širší problematiku, doporučujeme Vám obrátit se na konkrétní zaměstnance úřadu.

Abychom mohli řádně vyřídit Váš podnět, zanechávejte na sebe prosím zpětnou vazbu.


                               

 Čas a datum :        2. červenec - 2018- 09:25
 Jméno :               Petr
Dobrý den,
bude se stavět cyklostezka podél Jilemnické ulice směrem k Ctěnickému zámku a pokud ano tak kdy?
Děkuji.


KOMENTÁŘ


[ zaslal Radek Čermák, 07/02/18 10:28 ]

Vážený pane Petře,
v této záležitosti městská část provádí pravidelné urgence. Investorem je hlavní město Praha a tam je administrativní proces zadávání zakázek podstatně složitější než na městské části. Na základě studie, kterou před lety nechaly zadat Kbely, se v roce 2016 Magistrátu podařilo zadat projekt a v roce 2017 vybrat firmu, která bude stavbu projednávat. Nyní se čeká na všechna stanoviska dotčených orgánů, zejména Správy železniční dopravní cesty. Tam je situace složitější, protože SŽDC právě zpracovává studii na rekonstrukci železniční trati a ta ještě není hotová.Dobrá zpráva je, že se projednává sloučená dokumentace pro územní rozhodnutí a stavební povolení. Až se tedy na náš stavební úřad dostane dokumentace se všemi náležitostmi, proces projednávání by měl být rychle dokončen.
S pozdravem
Radek Čermák,
referent odd.dopravy OŽPD
ÚMČ Praha 19.

odpověď


Vaše jméno*

e-mail*

komentář*
Můžete použít tyto HTML tagy:<p> <u> <i> <b> <strong> <del> <code> <hr> <em> <ul> <li> <ol> <span> <div>

Opište prosím čísla, která vidíte...*
 
.