Zde můžete vkládat své dotazy související s činností Městské části Praha 19 a Úřadu Městské části Praha 19.

Vaše dotazy budou zveřejněny po zodpovězení příslušným zaměstnancem Úřadu MČ Praha 19 nebo voleným zástupcem samosprávy.
Upozorňujeme, že zodpovězeny budou pouze jasně formulované a konkrétní dotazy vztahující se k jednotlivým tématům - toto není diskusní server.

Pokud je Váš dotaz obsáhlejší, komplikovanější nebo zahrnuje širší problematiku, doporučujeme Vám obrátit se na konkrétní zaměstnance úřadu.

Abychom mohli řádně vyřídit Váš podnět, zanechávejte na sebe prosím zpětnou vazbu.


                               

 Čas a datum :        20. červen - 2018- 01:22
 Jméno :               Tomáš
Dobrý den, prosím o vyřešení situace v ulici Svijanská (ve směru ke školce Letců) tak, aby si nešlo zkracovat obytnou zónou semafory na křižovatce Toužimská/Semilská. Řidiči nerespektují značku Průjezd zakázán a v drtivé většině se zde nedodržuje maximální rychlost pro obytnou zónu a jezdí se zde i 50km/h. Retardéry nepomáhají. Nejlépe by pomohla změna směru jízdy od restaurace Delta a poté doleva nahoru k ulici Semilská. Také by nebylo na škodu sem občas postavit hlídku policie, aby zde kontrolovala rychlost. Ještě jsem je tu nikdy neviděl. Dost by si vydělali. Děkuji za odpověď.


KOMENTÁŘ


[ zaslal Radek Čermák, 06/28/18 15:06 ]

Vážený pane Tomáši,
pan Bílek z odd. dopravy Vámi uvedené skutečnosti několikrát ověřoval na místě, ale nepodařilo se mu je potvrdit. Pro obyvatele Svijanské ulice by to znamenalo, že se musejí postavit ráno do kolony na Semilské, ať jedou kamkoliv. Situaci budeme dále sledovat.
S pozdravem Radek Čermák,
referent odd.dopravy OŽPD ÚMČ Praha 19.

odpověď


Vaše jméno*

e-mail*

komentář*
Můžete použít tyto HTML tagy:<p> <u> <i> <b> <strong> <del> <code> <hr> <em> <ul> <li> <ol> <span> <div>

Opište prosím čísla, která vidíte...*
 
.