Zde můžete vkládat své dotazy související s činností Městské části Praha 19 a Úřadu Městské části Praha 19.

Vaše dotazy budou zveřejněny po zodpovězení příslušným zaměstnancem Úřadu MČ Praha 19 nebo voleným zástupcem samosprávy.
Upozorňujeme, že zodpovězeny budou pouze jasně formulované a konkrétní dotazy vztahující se k jednotlivým tématům - toto není diskusní server.

Pokud je Váš dotaz obsáhlejší, komplikovanější nebo zahrnuje širší problematiku, doporučujeme Vám obrátit se na konkrétní zaměstnance úřadu.

Abychom mohli řádně vyřídit Váš podnět, zanechávejte na sebe prosím zpětnou vazbu.


                               

 Čas a datum :        27. březen - 2018- 02:52
 Jméno :               Helena Kratochvílová
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli se již někdo zamyslel nad tím, jak nebezpečný je přechod přes ulici Mladoboleslavskou, ve směru od areálu drogerie pana Dvořáka ( bývalá samoobsluha) k ulici Sojovická, který byl vybudován dodatečně uprostřed parkoviště a není ani řádně osvětlen. Když přecházím tímto směrem a na parkovišti stojí dodávky, nejlépe těsně u něj, tak abych viděla na auta jedoucí od Vinoře, musím jim vstoupit přímo do cesty. Zvlášť večer je to přímo hazard. Děkuji


KOMENTÁŘ


[ zaslal Radek Čermák, 03/27/18 15:44 ]

Vážená paní Kratochvílová,
na tento přechod pro chodce byla zpracována takzvaná bezpečnostní inspekce. Příprava projednatelného projektu ale zabrala delší čas. Původní požadavek z hlediska bezpečnosti byl zřídit středový ostrůvek. V rámci projektové přípravy se zjistilo, že by takové řešení vyžadovalo velké stavební úpravy a nevycházelo by levé odbočení ze Sojovické ulice. Proto jsme zadali nový projekt, který v současné době prochází projednáním. Tento projekt řeší i Vámi vyjmenované situace.
S pozdravem Radek Čermák,
referent odd.dopravy OŽPD ÚMČ Praha 19.

odpověď


[ zaslal Helena Kratochvílová, 04/03/18 21:49 ]

děkuji Vám za vysvětlující odpověď

odpověď


Vaše jméno*

e-mail*

komentář*
Můžete použít tyto HTML tagy:<p> <u> <i> <b> <strong> <del> <code> <hr> <em> <ul> <li> <ol> <span> <div>

Opište prosím čísla, která vidíte...*
 
.