Zde můžete vkládat své dotazy související s činností Městské části Praha 19 a Úřadu Městské části Praha 19.

Vaše dotazy budou zveřejněny po zodpovězení příslušným zaměstnancem Úřadu MČ Praha 19 nebo voleným zástupcem samosprávy.
Upozorňujeme, že zodpovězeny budou pouze jasně formulované a konkrétní dotazy vztahující se k jednotlivým tématům - toto není diskusní server.

Pokud je Váš dotaz obsáhlejší, komplikovanější nebo zahrnuje širší problematiku, doporučujeme Vám obrátit se na konkrétní zaměstnance úřadu.

Abychom mohli řádně vyřídit Váš podnět, zanechávejte na sebe prosím zpětnou vazbu.


                               

 Čas a datum :        15. prosinec - 2017- 22:37
 Jméno :               Lukas Nosek
Dobrý den, koukám že místo řešení příčiny kolon raději nasázíte na Semilskou značky C2a (přikázaný směr jízdy přímo) s dodatkovou 7:00-9:00 a myslíte jak jste vyhráli nad řidiči co to objížděj přes okolní ulice. A lidi v Herlíkovické mají zase smůlu. Autobus se bude trmácet celou Semilskou pěkně pomalu v koloně. To je teda řešení.. Dřív se to alespoň trochu urychlilo těma objíždějícíma autama, ale hlavně že pár lidí bude mít klid od aut.


KOMENTÁŘ


[ zaslal Radek Čermák, 12/28/17 09:35 ]

Vážený pane Nosku,
v roce 1928 byl navržen systém sběrných a obslužných komunikací ve Kbelích. Na základě toho probíhala i výstavba nových ulic. V našem případě má Semilská ulice smíšenou funkci obslužnou (pro Kbeláky) a sběrnou (pro přespolní). Žádná jiná ulice v této lokalitě není stavěná pro využití tranzitní osobní dopravou, většinu ulic mezi Semilskou a Toužimskou dokonce tvoří obytné zóny se smíšeným provozem automobilů a chodců. Omezení bylo provedeno na základě jednání s místními obyvateli a byla zvolena nejkratší možná doba pro toto omezení v čase, kdy se zde nejvíce pohybují děti. V tomto případě je bohužel bezpečnost ve střetu s plynulostí dopravy. Probíhají další jednání ohledně možnosti regulace vjezdu do Kbel.
S pozdravem Radek Čermák,
referent odd.dopravy OŽPD
ÚMČ Praha 19.

odpověď


Vaše jméno*

e-mail*

komentář*
Můžete použít tyto HTML tagy:<p> <u> <i> <b> <strong> <del> <code> <hr> <em> <ul> <li> <ol> <span> <div>

Opište prosím čísla, která vidíte...*
 
.