Zde můžete vkládat své dotazy související s činností Městské části Praha 19 a Úřadu Městské části Praha 19.

Vaše dotazy budou zveřejněny po zodpovězení příslušným zaměstnancem Úřadu MČ Praha 19 nebo voleným zástupcem samosprávy.
Upozorňujeme, že zodpovězeny budou pouze jasně formulované a konkrétní dotazy vztahující se k jednotlivým tématům - toto není diskusní server.

Pokud je Váš dotaz obsáhlejší, komplikovanější nebo zahrnuje širší problematiku, doporučujeme Vám obrátit se na konkrétní zaměstnance úřadu.

Abychom mohli řádně vyřídit Váš podnět, zanechávejte na sebe prosím zpětnou vazbu.


                               

 Čas a datum :        5. prosinec - 2017- 18:07
 Jméno :               Pavel Novotny
Dobry den, chtel bych podekovat starsimu panovi (mozna zamestnanec MU), ktery chodi po Kbelich s vozikem a uklizi pohozene odpadky a neporadek!!!!


KOMENTÁŘ


[ zaslal Bc. Blanka Pokorná, 12/06/17 20:39 ]

Vážený pane Novotný,
děkujeme za příspěvek a jsme vděčni za Vaši všímavost. A ano, na úklid po Kbelích, vč. košů máme dva lidi. Bez nich by se Kbely pravděpodobně rychle proměnily, neb se jim týdně podaří sesbírat a naplnit několik kontejnerů na odpad. Proto rovněž děkujeme všem, kteří odpad odkládají tam, kam patří.
B. Pokorná, OŽPD

odpověď


[ zaslal Vladimír Hudeček, 03/02/18 08:32 ]

Chtěl bych se připojit k poděkování za příspěvek pana Pavla Novotného, který oceňuje pracovníky MÚ, kteří za každého počasí, zajišťují úklid ve Kbelích.Od nás, kteří si všímáme, dík......od MČ snad i odměnu.

odpověď


Vaše jméno*

e-mail*

komentář*
Můžete použít tyto HTML tagy:<p> <u> <i> <b> <strong> <del> <code> <hr> <em> <ul> <li> <ol> <span> <div>

Opište prosím čísla, která vidíte...*
 
.