Zde můžete vkládat své dotazy související s činností Městské části Praha 19 a Úřadu Městské části Praha 19.

Vaše dotazy budou zveřejněny po zodpovězení příslušným zaměstnancem Úřadu MČ Praha 19 nebo voleným zástupcem samosprávy.
Upozorňujeme, že zodpovězeny budou pouze jasně formulované a konkrétní dotazy vztahující se k jednotlivým tématům - toto není diskusní server.

Pokud je Váš dotaz obsáhlejší, komplikovanější nebo zahrnuje širší problematiku, doporučujeme Vám obrátit se na konkrétní zaměstnance úřadu.

Abychom mohli řádně vyřídit Váš podnět, zanechávejte na sebe prosím zpětnou vazbu.


                               

 Čas a datum :        20. říjen - 2017- 15:00
 Jméno :               Petr
Dobrý den,
po prohlédnutí vizualizace nové sportovní haly Kbely musím říci, že pokud skutečně taková úžasná stavba bude do roka u nás stát, je to skvělé a jistě to přispěje k tomu, že děti budou více sportovat! Ale mám dotaz - na vizualizaci je branka pro házenou (futsal, pozemní hokej). Ale hřiště obsahuje čáry jen pro basketbal a tenis, přičemž hřiště pro tenis je navíc velmi výrazně vyznačeno tmavě modrou barvou. Jelikož u nás je jeden z mála klubů pozemního hokeje, chci se zeptat, zda není škoda, když na hřišti nejsou čáry pro tento sport (fakticky použitelné i pro házenou, která zde ale tradici nemá) a když chybí i čáry pro obecně populární volejbal a především florbal. Bude tedy finálně zvolený povrch vhodný i pro pozemní hokej (jako má např. Arena v Podvinném mlýně, kde i po mnoha letech provozu je povrch ve výborném stavu) a budou na něm čáry pro pozemní hokej a florbal?


KOMENTÁŘ


[ zaslal Ing. Vladimír Olmr, 10/23/17 11:47 ]

Dobrý den,
vizualizace sportovní haly je velmi obecná a neobsahuje konečné řešení. O volbě povrchu nyní jednáme, naším cílem je aby povrch a rozměr hrací plochy odpovídal potřebám všech sportovních klubů ve Kbelích, tedy i pozemnímu hokeji. Pravděpodobně půjde o kombinaci dřevěného roštu s umělým povrchem (např. Taraflex). Tato kombinace je sice finančně náročnější, ale splňuje veškeré požadavky klubů a je bezpečná i z pohledu školáků v hodinách tělocviku.
Vladimír Olmr
zástupce starosty
MČ Praha 19

odpověď


[ zaslal Martina, 10/24/17 10:16 ]

A kdepak se dá na vizualizaci kouknout, prosím? děkuji

odpověď


[ zaslal admin, 11/01/17 10:48 ]

Dobrý den,
stránku s tělocvičnou naleznete zde:
https://www.praha19.cz/documents/vystavba_telocvicny.html

odpověď


Vaše jméno*

e-mail*

komentář*
Můžete použít tyto HTML tagy:<p> <u> <i> <b> <strong> <del> <code> <hr> <em> <ul> <li> <ol> <span> <div>

Opište prosím čísla, která vidíte...*
 
.