Zde můžete vkládat své dotazy související s činností Městské části Praha 19 a Úřadu Městské části Praha 19.

Vaše dotazy budou zveřejněny po zodpovězení příslušným zaměstnancem Úřadu MČ Praha 19 nebo voleným zástupcem samosprávy.
Upozorňujeme, že zodpovězeny budou pouze jasně formulované a konkrétní dotazy vztahující se k jednotlivým tématům - toto není diskusní server.

Pokud je Váš dotaz obsáhlejší, komplikovanější nebo zahrnuje širší problematiku, doporučujeme Vám obrátit se na konkrétní zaměstnance úřadu.

Abychom mohli řádně vyřídit Váš podnět, zanechávejte na sebe prosím zpětnou vazbu.


                               

 Čas a datum :        11. říjen - 2017- 09:39
 Jméno :               Eva
Dobrý den,
ráda bych požádala zástupce MČ o radu, jak postupovat v následující záležitosti. Workoutové hřiště v parku začala denně navštěvovat skupinka náctiletých. Bohužel však ne za účelem cvičení, ale předváděním se jeden před druhým. Jejich návštěvy doprovází neuvěřitelný hluk a vybraná slova. Na napomenutí reagují posměchem a výzvami, ať si na ně klidně zavoláme policii. Vše je o to smutnější, že se jedná převážně o dívky.
Existuje nějaký způsob, jak zakročit? Děkuji...


KOMENTÁŘ


[ zaslal Mgr. Martin Hrubčík, 10/11/17 18:24 ]

Vážená paní Evo,
děkuji za Vaši snahu situaci na místě řešit. Osobně v tomto vidím Váš velký díl odvahy a občanské odpovědnosti, avšak v případě, že jste svědkem jednání, které dle Vašeho subjektivního názoru překračuje limity přestupkové nebo dokonce trestní roviny, se dlouhodobě ukazuje účelnější a prakticky i bezpečnější o jednání v prvé řadě vyrozumět orgán Městské policie hl. m. Prahy nebo zejména v trestních věcech přímo orgán PČR na telefonní linku 156 a pro PČR na linku 158.

Účelnost takového hovoru je nejen v možnosti rychlé reakce policejního orgánu, ale i přímé Vaší informace od operačního důstojníka na telefonu, jak ve věci postupovat dále.

V tomto konkrétním případě bude postupováno přímým předáním Vašeho podání veliteli kbelské služebny Městské policie hl. m. Prahy k uvážení dalších opatření , aby situace ve místě byla vždy v souladu se zákonem a cvičební stroje byly pro radost sportovců včetně mládeže.

Mgr. Martin Hrubčík,
MBA Bezpečnostní ředitel ÚMČ Praha 19
Semilská 43/1
Praha 9 – Kbely,
197 00
Tel: 284 08 08 31
email: hrubcik.martin@kbely.mepnet.cz

odpověď


[ zaslal Eva, 10/13/17 09:54 ]

děkuji...

odpověď


Vaše jméno*

e-mail*

komentář*
Můžete použít tyto HTML tagy:<p> <u> <i> <b> <strong> <del> <code> <hr> <em> <ul> <li> <ol> <span> <div>

Opište prosím čísla, která vidíte...*
 
.