Zde můžete vkládat své dotazy související s činností Městské části Praha 19 a Úřadu Městské části Praha 19.

Vaše dotazy budou zveřejněny po zodpovězení příslušným zaměstnancem Úřadu MČ Praha 19 nebo voleným zástupcem samosprávy.
Upozorňujeme, že zodpovězeny budou pouze jasně formulované a konkrétní dotazy vztahující se k jednotlivým tématům - toto není diskusní server.

Pokud je Váš dotaz obsáhlejší, komplikovanější nebo zahrnuje širší problematiku, doporučujeme Vám obrátit se na konkrétní zaměstnance úřadu.

Abychom mohli řádně vyřídit Váš podnět, zanechávejte na sebe prosím zpětnou vazbu.


                               

 Čas a datum :        28. září - 2017- 13:38
 Jméno :               Jan Blahout
Dobrý den,
chtěl bych se zeptat, jak je to s obchody zde ve Kbelích a jejich povinnostmi s nakládáním s tříděným odpadem. Farmářský krám vedle Billy pravidelně plní kontejnery s papírem v okolních ulicích (nejčastěji v ul.Martinická). Dost často jsou nesešlapané a několikrát jsem byl svědkem, že když byla popelnice plná, odložili krabice vedle kontejneru. A to i přesto, že třeba pršelo a bylo jasné, jak to s papírem dopadne. Několikrát jsem s touto skutečností zaměstnance u kontejneru konfrontoval, ale dostalo se mi jen poměrně hrubých odpovědí ve stylu "mě to nezajímá", "to není moje věc" atp.
Předem děkuji za informaci.


KOMENTÁŘ


[ zaslal Bc. Blanka Pokorná, 10/03/17 09:41 ]

Vážený pane Blahoute,
děkujeme za informaci. Podnikatelské subjekty mají samozřejmě povinnost likvidovat vzniklý odpad na vlastní náklady, stejně, jako ho i třídit. Kontejnery na tříděný odpad jsou určeny pouze fyzickým osobám. Je od Vás hezké, že Vám toto není lhostejné a snažil jste se na věc zaměstnance upozornit. Na místo se určitě vypravíme a pevně věřím, že nás už tak hrubě neodbydou.
B. Pokorná, OŽPD

odpověď


Vaše jméno*

e-mail*

komentář*
Můžete použít tyto HTML tagy:<p> <u> <i> <b> <strong> <del> <code> <hr> <em> <ul> <li> <ol> <span> <div>

Opište prosím čísla, která vidíte...*
 
.