Zde můžete vkládat své dotazy související s činností Městské části Praha 19 a Úřadu Městské části Praha 19.

Vaše dotazy budou zveřejněny po zodpovězení příslušným zaměstnancem Úřadu MČ Praha 19 nebo voleným zástupcem samosprávy.
Upozorňujeme, že zodpovězeny budou pouze jasně formulované a konkrétní dotazy vztahující se k jednotlivým tématům - toto není diskusní server.

Pokud je Váš dotaz obsáhlejší, komplikovanější nebo zahrnuje širší problematiku, doporučujeme Vám obrátit se na konkrétní zaměstnance úřadu.

Abychom mohli řádně vyřídit Váš podnět, zanechávejte na sebe prosím zpětnou vazbu.


                               

 Čas a datum :        1. září - 2017- 15:49
 Jméno :               Lukáš Nosek
Dobrý den,

je pěkné, že se z Herlíkovické ulice stala na pár dní pláž. Ale asi se musel někde udat písek, příště udělejte přes léto beach volejbalový kurt v CP. Bude to praktičtější a zámkovka tolik písku nepotřebuje. Při dnešním dešti nám písek ucpal odtokový kanál při vjezdu do garáže čp 1000. Prosím o vyčištění at plní účel. Díky Nosek.


KOMENTÁŘ


[ zaslal Bc.Blanka Pokorná, DiS., 09/04/17 18:29 ]

Vážený pane Nosku,
děkujeme za plážový příspěvek. Nevím, jak často jste do té doby chodil po zámkové dlažbě v ulici Herlíkovická pěšky. Ale k dosypání písku došlo záměrně, neb převážná část zámkové dlažby nebyla stabilní a mezi kostkami byly mezery. Proto byl písek, který stabilizuje zámkovou dlažbu dosypán. Obecně platí, že po dosypání se spárovací písek nechává na dlážděné ploše ležet. Provoz na pružné ploše, kterou dlážděná plocha je, totiž zajistí automatické doplnění písku, stejně tak i případné miniaturní nedostatky ve spárování. Rovněž déšť způsobí, že si písek mezi kostkami sedne. Do doby, než se vše usadí se písek nechává na místě. Případné přebytky budou samozřejmě odstraněny. U vjezdu do garáže byl dle požadavku obyvatel, jak jistě víte, měněn rozlámaný žlab za nový a pevnější. Na místo se, s ohledem na úhrn srážek, v nejbližší době podíváme.
B. Pokorná OŽPD

odpověď


[ zaslal Lukas Nosek, 10/18/17 18:33 ]

Dobrý den,
tak nějaká doba již uběhla a písek je tam pořád. Jak jste doufala, že sám zmizí tak se nestalo takže poprosím o zametení. Nebo ho necháme na posyp sněhu? Zima přichází..
Díky Nosek

odpověď


[ zaslal Bc. Blanka Pokorná, 10/19/17 12:08 ]

Dobrý den,
na začátku příštího týdne (s ohledem na počasí) by se měl písek dosypávat na částech zámkové dlažby v ulici Pod Nouzovem a ulici Herlíkovickou je v plánu zamést. Je to hezká shoda náhod. A děkuji za upozornění.
B. Pokorná OŽPD

odpověď


[ zaslal Lukáš Nosek, 09/05/17 09:42 ]

Dobrý den paní Pokorná,
tohle vše je mi známo k čemu se sype písek na zámkovku. Jen se používá hrubší, aby ho déšť nevyplavil tak snadno..
Kanálek u našeho vjezdu do garáže je parádní, díky.

Nosek

odpověď


Vaše jméno*

e-mail*

komentář*
Můžete použít tyto HTML tagy:<p> <u> <i> <b> <strong> <del> <code> <hr> <em> <ul> <li> <ol> <span> <div>

Opište prosím čísla, která vidíte...*
 
.