Zde můžete vkládat své dotazy související s činností Městské části Praha 19 a Úřadu Městské části Praha 19.

Vaše dotazy budou zveřejněny po zodpovězení příslušným zaměstnancem Úřadu MČ Praha 19 nebo voleným zástupcem samosprávy.
Upozorňujeme, že zodpovězeny budou pouze jasně formulované a konkrétní dotazy vztahující se k jednotlivým tématům - toto není diskusní server.

Pokud je Váš dotaz obsáhlejší, komplikovanější nebo zahrnuje širší problematiku, doporučujeme Vám obrátit se na konkrétní zaměstnance úřadu.

Abychom mohli řádně vyřídit Váš podnět, zanechávejte na sebe prosím zpětnou vazbu.


                               

 Čas a datum :        29. srpen - 2017- 10:13
 Jméno :               Michaela
Můžete sem prosím napsat, proč po rošádě s jednosměrkami v ulicích Svijanská, Dalešická a dalších nemohou tudy projíždět kola?? Děkuji, Michaela


KOMENTÁŘ


[ zaslal Radek Čermák, 08/30/17 09:33 ]

Vážená paní Michaelo,
řešení s jednosměrkami ve Svijanské a Dalešické ulici bylo navrženo jako zkušební. Původně dokonce měly být umístěny jen provizorní značky na mobilních stojanech. Z finančních důvodů bylo přistoupeno k umístění pevných značek. Všichni jsme si vědomi této nepříjemnosti a při projednání definitivního řešení budeme myslet i na zřízení tzv. cykloobousměrek. Zatím jsou reakce lidí k navrženému dopravnímu režimu rozporuplné, většinou odmítavé, takže po rozhodnutí samosprávy ohledně definitivního řešení budou samozřejmě cykloobousměrky vyznačeny.
S pozdravem Radek Čermák,
cyklokoordinátor MČ Praha 19.

odpověď


Vaše jméno*

e-mail*

komentář*
Můžete použít tyto HTML tagy:<p> <u> <i> <b> <strong> <del> <code> <hr> <em> <ul> <li> <ol> <span> <div>

Opište prosím čísla, která vidíte...*
 
.