Zde můžete vkládat své dotazy související s činností Městské části Praha 19 a Úřadu Městské části Praha 19.

Vaše dotazy budou zveřejněny po zodpovězení příslušným zaměstnancem Úřadu MČ Praha 19 nebo voleným zástupcem samosprávy.
Upozorňujeme, že zodpovězeny budou pouze jasně formulované a konkrétní dotazy vztahující se k jednotlivým tématům - toto není diskusní server.

Pokud je Váš dotaz obsáhlejší, komplikovanější nebo zahrnuje širší problematiku, doporučujeme Vám obrátit se na konkrétní zaměstnance úřadu.

Abychom mohli řádně vyřídit Váš podnět, zanechávejte na sebe prosím zpětnou vazbu.


                               

 Čas a datum :        18. květen - 2017- 12:55
 Jméno :               Lucie
Dobrý den,

chci se zeptat, kdy bude otevřen chodník u rybníka? Chodník je rozkopán již dlouho a není vidět, že by práce jakkoliv pokračovali nebo byly zakončeny.

Děkuji za odpověď


KOMENTÁŘ


[ zaslal Bc.Blanka Pokorná, DiS., 05/24/17 09:33 ]

Vážená paní Lucie,
práce budou opětovně pokračovat od pondělí a už by nemělo přijít nic, co by vedlo k prodlužování samotných stavebních prací. Současný stav není nečinnost, jak se může na první pohled u studny zdát, ale bylo nezbytné po odkrytí a odtěžení zeminy zhodnotit stav, zajistit statický posudek a zvolit s projektanty další technologické postupy, které nebylo dopředu možné přesně odhadnout. Přece jen byl objekt řadu let kompletně zakryt zeminou a čas vyrobil své. Nyní by rekonstrukci samotnou nemělo již nic prodlužovat a samozřejmě, že se těšíme, až bude hotovo.
B. Pokorná OŽPD

odpověď


[ zaslal petr, 05/25/17 17:04 ]

Dobrý den paní Pokorná .
Já jsem se na toto téma zmínil již minulý týden , a vy ste nebyli schopni mi do dneška odpovědět. Viděl jsem starší paní o holi , jak jde okolo té haldy , bylo to pro ni docela nebezpečné. Jsem rád , že jsem si to pro případ zdokumentoval. Jen bych rád opravdu věděl , kdo by byl zoodpovědný za případný úraz , při obcházení překážky . Tentokrát mi snad odpovíte , paní Pokorná ! Děkuji.

odpověď


[ zaslal Radek Čermák, 05/26/17 14:16 ]

Vážený pane Hercíku,
chodník musel být bohužel uzavřen z bezpečnostních důvodů a z příčin uvedených paní Pokornou trvala uzavírka podstatně déle, než MČ očekávala. Uzavírka měla trvat nejkratší možnou dobu a v tomto smyslu i MČ činila patřičné kroky. Vzhledem k tomu, že v blízkosti se nachází chodník přes altán a rybník se dá obejít i z druhé strany podél Železnobrodské ulice, netrvali jsme na budování nějaké provizorní pěšiny, která by vedla k poškození zeleně. Vždy je třeba zvážit hospodárné řešení.
Nechtěli jsme lidem bránit, aby chodník přesto zčásti používali a chodili po trávě. Tento pohyb je ale na vlastní riziko.
S pozdravem Radek Čermák,
referent odd.dopravy OŽPD ÚMČ Praha 19.

odpověď


[ zaslal Petr Hercík, 05/28/17 17:46 ]

Vážený pane Čermáku , děkuji Vám za odpověď , vysvětlení zní opravdu zcela logicky a opravdu dobře myšleno. Ostatní je na každém samém. Děkuji vám za odpověď. Hercík Petr.

odpověď


Vaše jméno*

e-mail*

komentář*
Můžete použít tyto HTML tagy:<p> <u> <i> <b> <strong> <del> <code> <hr> <em> <ul> <li> <ol> <span> <div>

Opište prosím čísla, která vidíte...*
 
.