Zde můžete vkládat své dotazy související s činností Městské části Praha 19 a Úřadu Městské části Praha 19.

Vaše dotazy budou zveřejněny po zodpovězení příslušným zaměstnancem Úřadu MČ Praha 19 nebo voleným zástupcem samosprávy.
Upozorňujeme, že zodpovězeny budou pouze jasně formulované a konkrétní dotazy vztahující se k jednotlivým tématům - toto není diskusní server.

Pokud je Váš dotaz obsáhlejší, komplikovanější nebo zahrnuje širší problematiku, doporučujeme Vám obrátit se na konkrétní zaměstnance úřadu.

Abychom mohli řádně vyřídit Váš podnět, zanechávejte na sebe prosím zpětnou vazbu.


                               

 Čas a datum :        17. květen - 2017- 14:03
 Jméno :               Ladislav
Dobrý den. Před časem jsem reklamoval špatně udělaný nový asfalt na přechodu pro chodce u stanice autobusu U vodojemu ve směru do Kbel který vznikl po rekonstrukci plynovodu. Byla tam prohlubeň a držela se tam dešťová voda. Závada byla rychle odstraněna a byl položen nový kus asfaltu. Ale bohužel se toto místo propadlo znovu a drží se tam opět voda a nelze skoro přejít musí se přeskočit. Prosím o opětovné informování kompetentních pracovníků.


KOMENTÁŘ


[ zaslal Vladimír Bílek, 05/17/17 16:01 ]

Děkujeme za informaci. Budu informovat dodavatele Pražské plynárenské, který prováděl rekonstrukci plynovodu a prováděl opravu přechodu a domluvím opětovnou opravu.
OŽPD Bílek

odpověď


Vaše jméno*

e-mail*

komentář*
Můžete použít tyto HTML tagy:<p> <u> <i> <b> <strong> <del> <code> <hr> <em> <ul> <li> <ol> <span> <div>

Opište prosím čísla, která vidíte...*
 
.