Zde můžete vkládat své dotazy související s činností Městské části Praha 19 a Úřadu Městské části Praha 19.

Vaše dotazy budou zveřejněny po zodpovězení příslušným zaměstnancem Úřadu MČ Praha 19 nebo voleným zástupcem samosprávy.
Upozorňujeme, že zodpovězeny budou pouze jasně formulované a konkrétní dotazy vztahující se k jednotlivým tématům - toto není diskusní server.

Pokud je Váš dotaz obsáhlejší, komplikovanější nebo zahrnuje širší problematiku, doporučujeme Vám obrátit se na konkrétní zaměstnance úřadu.

Abychom mohli řádně vyřídit Váš podnět, zanechávejte na sebe prosím zpětnou vazbu.


                               

 Čas a datum :        25. duben - 2017- 12:44
 Jméno :               Radim
Dobrý den, chtěl bych se zeptat jak často se doplňují sáčky v boxech na psí exkrementy. Od čtvrtku 20.4.2017 do dnešního dne tj. 25.4.2017 v místech Novákovo náměstí a Centrální park nebyly vůbec sáčky. Nevím co s tím lidi dělají, asi si to berou domů a balí do toho dětem svačiny nebo co. Nešlo by to doplňovat častěji? Možná to pomůže, aby Kbely nebyly posety psímy exkrementy.


KOMENTÁŘ


[ zaslal Bc.Blanka Pokorná, DiS., 04/25/17 14:15 ]

Vážený pane Radime,
děkujeme za upozornění, o problému se sáčky víme. Mnohdy mizí velmi rychle po doplnění. Nicméně k jejich doplňování dochází pravidelně. Výjimku tvoří konec minulého týdne a tento, kdy hledáme náhradu za pána, který tuto činnost vykonával a tragicky nás opustil. Sáčky ve zmiňovaných místech nechám obratem doplnit a k plné harmonizaci by mělo dojít, co nejdříve.
B. Pokorná, OŽPD

odpověď


[ zaslal František Novák, 04/25/17 23:01 ]

Dobrý den,
jakožto výrobce sáčků na psí exkrementy mne zaujala tato diskuse. Ze zkušeností, které naše firma za 15 let existence na českém trhu získala máme jisté zkušenosti. To, že mnoho lidí používá sáčky za různým účelem, ke kterému sáčky původně nejsou určeny, jsme zjistili již před mnoha lety. Nicméně si dovolujeme upozornit, že vzhledem ke způsobu výroby (recyklovaný papír) sáčky na psí exkrementy rozhodně nejsou vhodné ke styku s potravinami, zejména v případě, že je chce konzumovat člověk. Nicméně za účelem ke kterému jsou vyráběny jsou naprosto hygienicky nezávadné.

odpověď


Vaše jméno*

e-mail*

komentář*
Můžete použít tyto HTML tagy:<p> <u> <i> <b> <strong> <del> <code> <hr> <em> <ul> <li> <ol> <span> <div>

Opište prosím čísla, která vidíte...*
 
.