Zde můžete vkládat své dotazy související s činností Městské části Praha 19 a Úřadu Městské části Praha 19.

Vaše dotazy budou zveřejněny po zodpovězení příslušným zaměstnancem Úřadu MČ Praha 19 nebo voleným zástupcem samosprávy.
Upozorňujeme, že zodpovězeny budou pouze jasně formulované a konkrétní dotazy vztahující se k jednotlivým tématům - toto není diskusní server.

Pokud je Váš dotaz obsáhlejší, komplikovanější nebo zahrnuje širší problematiku, doporučujeme Vám obrátit se na konkrétní zaměstnance úřadu.

Abychom mohli řádně vyřídit Váš podnět, zanechávejte na sebe prosím zpětnou vazbu.


                               

 Čas a datum :        16. duben - 2017- 07:49
 Jméno :               Michaela Nečasová
Dobrý den,
ráda bych se zeptala, jak je to s využitím ohniští, které se nachází v centrálním parku a nyní i v novém parku. Je to pro širokou veřejnost? Mělo by se někde nahlásit, když bychom ho chtěli využít?

Předem děkuji za odpověď.


KOMENTÁŘ


[ zaslal Bc.Blanka Pokorná, DiS., 05/24/17 09:30 ]

Vážená paní Nečasová,
obě ohniště je možné volně využívat a není potřeba nikde nic nahlašovat. Neexistuje ani možnost si ohniště dopředu zamluvit, obecně platí, kdo je u ohniště dříve a nebo se musíte společně dohodnout. Jediné o co prosíme, je udržování pořádku a zejména pak o úklid stanoviště. Mělo by to být tak, že co si lidé přinesou, tak by si měli i odnést zpět a neměli by nenechávat na místě skládku v podobě odpadků, resp. obalů od potravin. Věc samozřejmá, ale bohužel ne běžná.
B. Pokorná OŽPD

odpověď


Vaše jméno*

e-mail*

komentář*
Můžete použít tyto HTML tagy:<p> <u> <i> <b> <strong> <del> <code> <hr> <em> <ul> <li> <ol> <span> <div>

Opište prosím čísla, která vidíte...*
 
.