Zde můžete vkládat své dotazy související s činností Městské části Praha 19 a Úřadu Městské části Praha 19.

Vaše dotazy budou zveřejněny po zodpovězení příslušným zaměstnancem Úřadu MČ Praha 19 nebo voleným zástupcem samosprávy.
Upozorňujeme, že zodpovězeny budou pouze jasně formulované a konkrétní dotazy vztahující se k jednotlivým tématům - toto není diskusní server.

Pokud je Váš dotaz obsáhlejší, komplikovanější nebo zahrnuje širší problematiku, doporučujeme Vám obrátit se na konkrétní zaměstnance úřadu.

Abychom mohli řádně vyřídit Váš podnět, zanechávejte na sebe prosím zpětnou vazbu.


                               

 Čas a datum :        10. duben - 2017- 19:43
 Jméno :               Romana
Dobrý den,
chtěla bych upozornit na pravděpodobné podvodníky,kteří se pod záminkou pracovníků od energetických závodů dožadují přístupu k el.hodinám.Stalo se tak dnes odpoledne mému tchánovi,kterému vyprávěli historku,že jsme vyhráli v soutěži vyhlášené před dvěma lety a že k upřesnění potřebují údaje z měřidla.Po neúspěšném přesvědčování dědy byli vulgární a s nepořízenou odešli.Jednalo se o dvojici ženy a muže ve středních letech ( žena - menší,silnější postavy,krátké vlasy,nevzhledný chrup.Muž - dlouhé vlasy v culíku,kabát).


KOMENTÁŘ


[ zaslal Mgr. Martin Hrubčík, MBA, 04/11/17 10:57 ]

Vážená paní Romano,
děkuji za informace, které upozorňují na zásadní bezpečnostní riziko, a které jako poznatek budou předány vedení místně příslušných služeben Policie České republiky a Městské policie hl. m. Prahy.

V tomto ohledu apeluji na všechny občany, aby v komunikaci s takovými lidmi dbali zásad bezpečnosti a bez zbytečného odkladu o situaci informovali strážníky Městské policie hl. m. Prahy na lince 156. Včasná realizace úkonů prvotního zásahu, na které jsou strážníci vyškoleni, může odvrátit mnoho budoucích nepříjemností.

Mgr. Martin Hrubčík, MBA
Bezpečnostní ředitel ÚMČ Praha 19
Tel: 284 08 08 31

odpověď


[ zaslal JUDr. Josef Nykles, 04/11/17 12:52 ]

Dobrý den,
jak mne informovali někteří kbelští občané, výše uvedené osoby, či někteří další prodejci, se zaštitují tvrzením, že povolení prodeje po Kbelích mají projednáno s Úřadem Městské části Praha 19. K tomu sděluji, že tato informace je lživá a v žádném případě úřad těmto prodejcům nedává souhlas k podomnímu prodeji.
S pozdravem
JUDr. Josef Nykles
Tajemník ÚMČ Praha 19
Tel: 284 08 08 51

odpověď


Vaše jméno*

e-mail*

komentář*
Můžete použít tyto HTML tagy:<p> <u> <i> <b> <strong> <del> <code> <hr> <em> <ul> <li> <ol> <span> <div>

Opište prosím čísla, která vidíte...*
 
.